Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 18 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
17.07.2024 Укртрансбезпека нагадує перевізникам про їх обов'язок контролювати термін перебування водіїв ...    
17.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Іршава...    
15.07.2024 Польща. Зміни в системі SENT з 1 січня 2025 року (доповнення до інформації від 26.04.2024 та ...    
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Франція.
Правила, які застосовуються.
 

Оновлення 17.08.2021 року

В’їзд у Францію:

Професійні водії – потрібен Сертифікат ЄС (без змін) :https://www.interieur.gouv.fr/fr/Actualites/L-actu-du-Ministere/Deplacement-des-transporteurs-routiers-internationaux (англійською та французькою мовами)

На території Франції:

«медична перепустка» (Passe Sanitaire - Health Pass) – з 8 серпня 2021 року обов’язково мати для відвідування деяких громадських місць для осіб старше 18 років (для осіб старше 12 років з 30 вересня 2021 року).

- «Перепустка» складається з QR - коду, що показує повну вакцинацію (вакцинною з переліку вакцин, дозволених Європейським агентством з лікарських засобів), одужання після Covid протягом останніх 6 місяців («перепустка» чинна через 6 місяців після позитивного ПЛР тесту) або негативний тест на Covid («перепустка» чинна протягом 72 годин). Французький мобільний додаток Covid (TousAntiCovid) доступний французькою та англійською мовами та може бути використаний для отримання/показу «медичної перепустки».

- в якості «медичної перепустки» для резидентів Андори, Ісландії, Ліхтенштейну, Монако, Норвегії, Швейцарії та Сполученого Королівства (тільки Англія та Уельс) приймаються : цифровий Covid сертифікат ЄС або NHS Covid сертифікат (тільки Англія та Уельс).

- Особи, які були щеплені за межами вищезгаданих країн, можуть подати заявку на отримання «медичної перепустки», дотримуючись однієї з наведених нижче процедур, залежно від ситуації (лише в електронній формі):

a. Громадяни Франції, які проживають за її межами  - French nationals living abroad (в країнах не членах ЄС)

b. іноземці, які проживають в країнах не членах ЄС  - Foreigners residing in non-EU countries (та тут французькою - here)

- громадяни третіх країн, які не пройшли щеплення, мають надати тест (ПЛР, швидкий або автотест) з метою отримати «медичну перепустку» (дійсна 72 години). Швидкі тести та тести на антигени можна отримати в будь якій аптеці (інколи за записом), ПЛР тести – тільки в лабораторіях або відповідних центрах (інформація тут - here).

Вся інформація французькою щодо «медичної перепустки»  і де вона є обов’язковою тут - here.

Професійні водії вилучені з вимоги надавати «медичну перепустку» для доступу в деякі ресторани, що авторизовані постановою. Карта цих ресторанів, які допускають без «медичної перепустки» робітників автомобільного транспорту тут - Bison Futé website.

- водії можуть поскаржитися в разі виникнення неприємних ситуацій тут -  servicestrm@developpement-durable.gouv.fr.

Додаткові посилання:

- загальні заходи у Франції: here

- в’їзд пасажирів у Францію: here

Джерело: AFTRI

 

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis