Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.12.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 26 лютого 2026 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
24.02.2026 ВАЖЛИВЕ ДОПОВНЕННЯ - Казахстан: електронна попередня інформація (ЕПІ) через TIR-EPD...    
24.02.2026 ВІРМЕНІЯ
Щодо сплати дорожнього податку під час виконання перевезень вантажів з викори...
    
24.02.2026 ЄКМТ 2026 перерозподіл: залишок не отриманих Євро-6 – 25, Євро-5 – 13 та прав роботи до Угорщ...    
23.02.2026 Засідання Групи з автомобільного транспорту ЄКМТ: що важливо знати міжнародним перевізникам    
23.02.2026 До уваги! Проекти договірних документів між перевізником та замовником перевезення (експедито...    
18.02.2026 Німеччина
Федеральне міністерство внутрішніх справ Німеччини офіційно підтвердило про...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
IRU запрошує взяти участь у щорічному опитуванні щодо проблеми дефіциту водіїв IRU Driver Shortage Survey 2021/22 
 

Шановні перевізники!

Міжнародний Союз Автомобільного Транспорту (IRU) запрошує взяти участь у щорічному опитуванні щодо проблеми дефіциту водіїв.

Дефіцит водіїв - одна з найсерйозніших проблем, що стоїть перед автомобільною транспортною галуззю в усьому світі, загрожуючи пересуванню людей та товарів.

Міжнародний союз автомобільного транспорту (IRU) у 2019 -2020 роках проводив дослідження та анкетування щодо питань нестачі професійних водіїв, щоб відслідковувати розмір їх дефіциту, досліджувати основні причини та знаходити рішення.

Цього року IRU  розпочав чергове опитування 2021 року, щоб визначити вплив пандемії COVID-19 на дефіцит водіїв та допомогти сформувати подальші дії галузі.

Для участі в опитуванні необхідно заповнити інформацію за посиланням IRUDriverShortageSurvey  не пізніше 31 грудня 2021 року.

Просимо перевізників – учасників АсМАП України долучитись до цього опитування.

Секретаріат АсМАП України

 

 

 

 

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
https://stenaline.com/
https://www.nkcasmap.com.ua/
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis