Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 15 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
15.07.2024 Польща. Зміни в системі SENT з 1 січня 2025 року (доповнення до інформації від 26.04.2024 та ...    
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
05.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Одеса...    
05.07.2024 Румунія-Болгарія. Ремонт дороги біля ПП Джуржду-Русе....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Платному електронному бронюванню черги на кордоні – НІ!!!
 

28 жовтня 2021 року відбулось засідання урядового комітету з питань національної безпеки і оборони, стратегічних галузей промисловості та інфраструктури під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Уруського Олега Семеновича. В роботі комітету прийняв участь Президент АсМАП України Костюченко Леонід Михайлович.

Одним з пунктів порядку денного було питання реалізації пілотного проєкту організації управління чергами перед міжнародними пунктами пропуску через державний контроль України для автомобільного сполучення «Електронна черга перетину кордону».

АсМАП України долучилась до опрацювання проєкту постанови Кабінету Міністрів України, що має на меті впровадити пілотний проєкт організації управління чергами автотранспорту перед міжнародними автомобільними пунктами пропуску «Електронна черга перетину кордону» в Закарпатській області. Але, на жаль, жодна наша пропозиція врахована не була.

Дякуємо за конструктивну позицію членів урядового комітету з питань національної безпеки і оборони, стратегічних галузей промисловості та інфраструктури, які прийняли рішення повернути проєкт на доопрацювання розробникам.

Основні вимоги АсМАП, які мають бути враховані:

  • плата за надання необхідних послуг при реалізації проєкту не може вирішуватись за рахунок перевізників;
  • питання формування вартості сервісу на терміналах має вирішуватися після створення інфраструктури прикордонних сервісних зон з відповідними пропозиціями для користувачів;
  • має бути один термінал перед відповідним пунктом пропуску, по прибуттю у який вантажівка повинна автоматично зареєструватись в електронний черзі.

Запропонована проектом вартість послуг бронювання складає до 15 Євро. Разом із цим, будь-який розрахунок (ціноутворення) для обґрунтування цієї вартості послуги відсутній. У разі прийняття такого рішення Урядом, міжнародні вантажні перевізники тільки в 2022 році при перетині кордону із Словаччиною та Угорщиною вимушені будуть сплатити понад 2,5 млн. Євро (сьогодні це 76 млн.грн.).

Слід наголосити, що присутні на засіданні представники центральних органів виконавчої влади, зокрема міністерства фінансів та юстиції, МВС, Держприкордонслужба та Держмитслужба висловили своє негативне ставлення до прийняття проєкту постанови в запропонованому Закарпатською  ОДА вигляді.

Працюємо далі заради кращого майбутнього.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis