Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 1 жовтня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
26.09.2023 Туреччина.
Нові правила, які пов’язані з виїздом через пункт пропуску Сарп починаючи ...
    
25.09.2023 Щодо використання пунктів пропуску Туреччини  при транзитних перевезеннях....    
22.09.2023 АсМАП України у рамках співпраці з Держмитслужбою забезпечила актуальний переклад Конвенції М...    
22.09.2023 Відповідь Держпродспоживслужби щодо державної реєстрації потужностей операторів ринку виробни...    
19.09.2023 Польща. Відрядження водіїв до Республіки Польща. Роз’яснення Міністерства Інфраструктури Респ...    
20.09.2023 Німеччина: Нові тарифи за проїзд будуть запроваджені з 01.12.2023...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Польща.
Вимоги ПЛР тесту
 

До інформації http://asmap.org.ua/index1.php?idt=67865&langid=1

Асоціації звернулася до Прем’єр міністра України щодо ситуації на українсько-польському кордоні, яка викликана вимогою Польщі стосовно надання ПЛР тестів водіями – тут.

Крім того, на прохання АсМАП України Асоціація польських перевізників ZMPD звернулася до Прем’єр-міністра Польщі з пропозицією внести водіїв до списку осіб, яких вилучено з нових правил в’їзду до Польщі.

Тест листа в оригіналі

Неофіційний переклад

***

Асоціація міжнародних автомобільних перевізників Польщі просить Прем’єр-міністра негайно вжити заходів щодо внесення змін до Постанови Ради міністрів від 14 грудня 2021 року, яка вносить зміни до постанови про припинення деяких обмежень, розпоряджень та заборон, пов’язаних з ОБОВ’ЯЗКОМ подання діагностичного тесту на SARS-CoV-2 при перетині зовнішнього кордону Республіки Польща, також для водіїв у міжнародному русі.

Запровадження вищезазначеного зобов’язання вже зранку створило труднощі на всіх польських прикордонних переходах, які є зовнішнім кордоном ЄС. Ситуація стає дедалі драматичнішою через те, що водії, які планують в’їхати до Польщі, не можуть на кордоні провести тести на SARS-CoV-2. На багатьох прикордонних переходах, особливо на кордоні з Білоруссю, час очікування на перетин кордону становить приблизно 3 дні. Таким чином, 24-годинний дійсний тест практично неможливий. Вищезазначене положення не звільняє від обов’язку для водіїв у міжнародному русі надавати тест, які досі були звільнені від усіх обмежень, пов’язаних з перетином кордонів, не лише в Польщі та інших країнах ЄС.

Вищезазначений стан справ викликає порушення ланцюжку поставок, а отже, затримки доставки товарів. Це особливо важливо в контексті глобалізації світу. Зверніть увагу, що Польща є транзитною країною у перевезенні вантажів між ЄС та країнами Східної Європи.

Тому просимо Прем’єр-міністра змінити вищезазначену Постанову та ввести звільнення для водіїв від обов'язку подавати результати тесту на SARS-CoV-2 для перетину кордону.

***

(044)2015461

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis