Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    20.03.2022 ДСБТ-УКРТРАНСБЕЗПЕКА. Інформація щодо роботи ПВД (https://cutt.ly/dSdipNK) - буде оновлюватися    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 27 вересня 2022 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
27.09.2022 Про приєднання України до Конвенції про процедуру спільного транзиту та зміни у митному закон...    
27.09.2022 Щодо проведення конкурсу з розподілу дозволів ЄКМТ на 2023 рік...    
26.09.2022 Щодо впровадження TIR-EPD в Туркменістані....    
22.09.2022 Щодо забезпечення громадського порядку та зменшення черги вантажних автомобілів перед ПП «Порубн...    
22.09.2022 Звернення до Прем`єр-міністра та Міністра фінансів України щодо прискорення виділення коштів ...    
21.09.2022 Щодо тестового періоду заповнення електронної анкети на конкурс ЄКМТ...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Робоча нарада із заступником Міністра інфраструктури М. Найємом
 

26 відбулася онлайн зустріч Ради АсМАП України з заступником Міністра інфраструктури М. Найємом та представниками Укртрансбезпеки.  Під час засідання були обговорені наявні проблемні питання в галузі міжнародних автомобільних перевезень в умовах воєнного стану.

«У період збройної агресії міжнародний автомобільний транспорт відіграє надважливу роль у забезпеченні життєдіяльності держави, тому для підтримки його роботи необхідно вживати оперативних заходів. Важливо підкреслити, що за останні два місяці Мінінфраструктури спільно з іноземними партнерами зроблено немало для спрощення перевезень. Зокрема, станом на сьогодні 14 країн запровадили бездозвільне виконання перевезень  комерційних вантажів, що є надзвичайно важливим.  Актуальним залишається питання лібералізації перевезень з Республікою Польща. Але існує ще багато завдань, які терміново необхідно вирішувати», – сказав Президент АсМАП Леонід Костюченко.

Під час зустрічі перевізники окреслили перелік першочергових питань, які потребують особливої уваги:

• встановити чітку та зрозумілу процедуру отримання дозволу на перетин кордону водіями віком від 18 до 60 років, які виконують міжнародні автомобільні перевезення вантажів;

• розглянути можливість урегулювання, хоча б на рівні домовленостей з країнами – сусідами, про незастосування санкцій у разі порушення термінів перебування водіїв у країнах Шенгенської зони на період воєнного стану;

• вирішити питання щодо черг на кордонах однією з причин яких є ввезення особистого транспорту на пільгових умовах;

• переглянути підходи до розташування ПВД, режиму їх роботи у зв’язку зі зміною руху вантажопотоків.

У ході зустрічі Мустафа Найєм поінформував, що перевізники і надалі можуть користуватися системою «ШЛЯХ» для оформлення заявки на перетин кордону водіями. Але в рамках однієї поїздки на один автомобіль може бути зареєстрований лише один водій.

Усі процедури та обмеження будуть включені до нової редакції Постанови КМУ №194, яка незабаром буде офіційно оприлюднена. Представники АсМАП України надали свої пропозиції та зауваження до Постанови.

Інші питання, озвучені перевізниками під час наради, заступник Міністра також взяв до уваги та пообіцяв сприяти у їх вирішенні. «Сьогодні вся країна, кожен з нас працює на перемогу нашої держави. Тому треба прибирати усі перепони, які заважають ефективно працювати зокрема перевізникам. Там, де це можливо, ми намагаємося робити це максимально швидко, – наголосив Мустафа Найєм.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis