Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    20.03.2022 ДСБТ-УКРТРАНСБЕЗПЕКА. Інформація щодо роботи ПВД (https://cutt.ly/dSdipNK) - буде оновлюватися    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Середа, 25 травня 2022 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
25.05.2022 ДСБТ-УКРТРАНСБЕЗПЕКА. Виїзд за межі України🇺🇦 за наявності обґрунтування та н...    
24.05.2022 ДСБТ-УКРТРАНСБЕЗПЕКА. ❗️У зв'язку з технічною проблемою оплата послуг у Системі...    
23.05.2022 Юридична допомога у країнах ЄС...    
23.05.2022 Європейська Комісія презентувала комплекс заходів, які допоможуть Україні експортувати сільсь...    
22.05.2022 ADR навчання з НКЦ АсМАП України відтепер і у Львові!...    
22.05.2022 НКЦ АсМАП України продовжує навчальний процес! ...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Зустріч із керівництвом і членами конфедерації європейського бізнесу BUSINESSEUROPE
 

За сприяння Українського союзу промисловців та підприємців України 12 травня 2022 року відбулася онлайн зустріч із керівництвом і членами конфедерації європейського бізнесу BUSINESSEUROPE, у якій взяв участь і президент АсМАП України Леонід Костюченко.

Під час зустрічі представники українського бізнесу розповіли про поточну економічну ситуацію в Україні та в окремих секторах промисловості, про стан розвитку бізнесу в військових умовах, про переорієнтацію логістичних потоків та складнощі, які при цьому доводиться долати.

За оцінками ООН понад 100 млн людей будуть страждати від недостатньої кількості продовольства, тому що через війну Україна скоротить на 40% поставки аграрної продукції на світові ринки. Ми сьогодні займаємо друге місце в світі у світовому рейтингу з експорту зерна (всі країни ЄС разом займають лише четверту сходинку у цьому рейтингу), Україна займає перше місце у світі по експорту олії на світовий ринок.

Лише сільське господарство понесе втрати від війни у розмірі 45 млрд євро. Основні проблеми аграріїв: 25% відсотків земель знаходиться під окупацією, майже 1 млн га земель на звільнених територіях заміновано, відсутні необхідні пестициди та добрива, дефіцит пального становить 60% від реальних потреб. Але найбільша проблема сьогодні – експорт продукції. 85% експорту продовольства України на світові ринку проходило через морські порти, якими сьогодні неможливо користуватись. Залишається залізниця та автомобільний транспорт. Аграрії наголошують на необхідності створювати додаткові пункти перетину кордону з країнами ЄС, а також закликали ООН створить своєрідні «зелені коридори» у Чорному морі для вивезення зерна у Європейські порти.

Президент АсМАП України Леонід Костюченко також наголосив на тому, що «зважаючи на заблокованість українських портів та враховуючи зростаючий попит у експортерів та імпортерів у послугах з перевезень товарів автомобільним транспортом, сьогодні вкрай необхідно вирішити питання з чергами на західному кордоні України. Автомобільні перевізники простоюють на кордоні сьогодні від 4 до 8 діб. Нам терміново необхідно зайнятися розбудовою сервісних зон перед міжнародними автомобільними пунктами пропуску для вантажного транспорту». Також президент АсМАП закликав європейських колег сприяти у вирішення питання доступу на європейський ринок українських цистерн задля покращення ситуації з постачанням палива в Україну.

Своєю чергою присутні на зустрічі представники європейського бізнесу заявили про підтримку українських партнерів, розповіли про вже надану гуманітарну допомогу та подальші плани у цьому напрямку.

Бізнес Європейського Союзу підтримує європейські прагнення України і її боротьбу з російськими окупантами. Наразі для повноцінного відновлення економічної діяльності вітчизняного ділового сектору належить вирішити низку питань. За словами президента конфедерації європейського бізнесу Businesseurope пана П’єра Гаттаза, бізнес ЄС максимально намагається підтримати українських партнерів та відновлювати діяльність (де це можливо) в Україні.

***

Довідково: BUSINESSEUROPE — найбільша бізнес - асоціація Європейського Союзу, що представляє 20 млн. дрібних, середніх i великих компаній, об'єднаних в 40 національних асоціацій промисловців i підприємців з країн Європейського Союзу, Європейської економічної зони та деяких країн Центральної та Східної Європи:

Створена у 1958 році для інтенсифікації ділового співробітництва між європейськими країнами.

 

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis