Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 15 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
15.07.2024 Польща. Зміни в системі SENT з 1 січня 2025 року (доповнення до інформації від 26.04.2024 та ...    
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
05.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Одеса...    
05.07.2024 Румунія-Болгарія. Ремонт дороги біля ПП Джуржду-Русе....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
У Женеві відкрито 160-ту сесію Робочої групи з митних питань, пов’язаних із транспортом (WP.30) ЄЕК ООН
 

08 червня 2022 року у м. Женеві (Швейцарська Конфедерація), розпочалася триденна 160-та сесія Робочої групи з митних питань, пов’язаних із транспортом (WP.30) Європейської економічної комісії ООН (UNECE).

Участь у сесії онлайн та наочно беруть понад 60 делегатів від урядів різних країн світу, національних транспортних об’єднань та міжнародних організацій. Від нашої держави – представники Державної митної служби та Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України.

Серед основних питань сесії – стан справ у галузі застосування низки міжнародних конвенцій, віднесених до компетенції робочої групи; процеси цифровізації міжнародних перевезень і митних процедур; електронний обмін даними; проблеми імплементації узгоджених норм конвенцій у національні законодавства.

Окремим питанням порядку денного визначено впровадження нових технологій у галузі залізничного та автомобільного транспорту, дорожньої мобільності, внутрішнього водного транспорту, логістики та інтермодальних перевезень у період до 2030 року.

Головою WP.30 на всі сесії 2022 року за пропозицією делегатів Європейського Союзу, Королівства Данії та Ісламської Республіки Іран одноголосно обраний Олександр Федоров, представник України з понад тридцятирічним досвідом у митній і транспортній сферах.

Новообраний Голова, відкривши сесію, подякував делегаціям та запросив усіх учасників до хвилини скорботи та мовчання in memoriam тисяч безвинних закатованих та вбитих громадян, захисників Вітчизни, зруйнованої інфраструктури, мільйонів біженців та обездолених внаслідок неспровокованої, неоголошеної, невиправданої інтервенції та повномасштабної війни російських загарбників проти суверенної держави України. До хвилини мовчання одностайно приєдналися працівники й технічний персонал женевського офісу ООН (UNOG).

Активне обговорення порядку денного показало, що одним із чутливих питань для митно-транспортної спільноти стало збільшення обсягів вантажних перевезень через кордони України з Євросоюзом та Молдовою, зокрема, на умовах Митної конвенції про міжнародні дорожні перевезення 1975 року (Конвенції МДП/ TIR Convention). Деякі делегати висловлювали занепокоєння ризиками, що виникли у цій сфері протягом останніх місяців.   

Виступаючи з цього питання, представник Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України (АсМАП) подякував країнам-учасницям Конвенції МДП, Міжнародному союзу автомобільного транспорту (IRU), національним асоціаціям, всім друзям України за допомогу та підтримку в цей непростий час і запевнив учасників робочої групи, що, не зважаючи на проблеми в економіці й транспортних перевезеннях, особливо у перші дні війни, Україна залишається надійним партнером у глобальній системі TIR. Положення Конвенції МДП у повному обсязі продовжують діяти в Україні, а гарантії доставки товарів перевізниками забезпечено повною мірою. На всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій та територій бойових дій, перевезення за процедурою МДП здійснюються відповідно до вимог Конвенції МДП.

Робота сесії триває.

Департамент супроводження Конвенції МДП

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis