Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 16 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
15.07.2024 Польща. Зміни в системі SENT з 1 січня 2025 року (доповнення до інформації від 26.04.2024 та ...    
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
05.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Одеса...    
05.07.2024 Румунія-Болгарія. Ремонт дороги біля ПП Джуржду-Русе....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо здійснення громадського контролю у місцях накопичення вантажних транспортних засобів перед пунктами пропуску на кордоні України з ЄС
 

Шановні перевізники!

Як Вам відомо, АсМАП України продовжує здійснювати заходи, направлені на вирішення проблемних питань, які виникають в міжнародних автомобільних перевізників при перетині кордону в пунктах пропуску.

Ми продовжуємо моніторити та аналізувати ситуацію на кордоні, направляти звернення керівництву країни, державним органам відповідно до їх компетенції, пропонуючи конкретні кроки для вирішення проблем. На жаль, ситуація залишається безпрецедентно критичною.

При цьому, за інформацією учасників Асоціації, продовжується практика заїзду вантажівок у пункти пропуску поза чергою.

На жаль, вимоги, передбачені Інструкцією про порядок взаємодії між посадовими особами підрозділів Державної прикордонної служби України та територіальних органів Національної поліції України у сфері забезпечення дорожнього руху в місцях значного скупчення транспортних засобів перед пунктами пропуску через державний кордон України, затвердженою наказом МВС України від 16.02.2017 №128, не виконуються, а без втручання підрозділів Національної поліції України та Держприкордонслужби подолати безлад майже неможливо.

Міжнародні автомобільні перевізники України - як учасники Асоціації, так й інших об’єднань - вимушені самоорганізовуватись та власними силами забезпечувати порядок у чергах, не дозволяючи безпідставному проїзду в пункти пропуску вантажних транспортних засобів.

Така ініціатива показала позитивні результати у Закарпатському регіоні і продовжує розповсюджуватись на інші пункти пропуску. На сьогодні така робота проводиться перед пунктом пропуску «Порубне».

З метою уникнення конфліктних ситуацій та наведення порядку у чергах перед пунктами пропуску на кордоні України з ЄС ми звернулись до Міністра внутрішніх справ (копія листа додається) з проханням надати розпорядження відповідним підрозділам Національної поліції та Держприкордонслужби сприяти громадському контролю та надавати допомогу відповідно до компетенції.

Секретаріат Асоціації підтримує ініціативу перевізників і буде надалі сприяти забезпеченню допомоги державними органами відповідно до їх компетенції в підтримці здійснення громадського контролю в ситуації, коли інші заходи виявились неефективними.

Секретаріат АсМАП України

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis