Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    09.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 16 червня 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
12.06.2025 Щодо штрафів за порушення RMPD (gps- сигналу та технічних помилок). Заповнення гугл-форми.    
11.06.2025 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Харків...    
11.06.2025 Словаччина. З 1 липня 2025 року зміни в системі розрахунку плати за проїзд...    
28.05.2025 АсМАП України пропонує передачу в оренду TIR-паркінгу в м. Бориспіль ...    
09.06.2025 Щодо надання фактів нестабільної роботи сайту (платформи) PUESC 3-4 червня 2025 року....    
09.06.2025 Транспортний безвіз з Норвегією продовжено до кінця 2025 року!...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Стратегічна сесія «Інклюзивні міжнародні пасажирські перевезення в умовах відновлення України»
 

Віцепрезидент АсМАП України Петро Главацький взяв участь у стратегічній сесії «Інклюзивні міжнародні пасажирські перевезення в умовах відновлення України», яка відбулася 16 травня 2023 року.

Сесію проводило Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури за підтримки ПРООН в Україні. Учасниками сесії стали представники Міністерства, Державної служби України з безпеки на транспорті, RST (команди підтримки реформ при Міністерстві інфраструктури), комітету з питань транспорту та інфраструктури при Верховній Раді України, АсМАП та представників об’єднань автостанцій. Ціллю цього заходу стало визначення ролі та інтересів основних стейкхолдерів у питанні міжнародних автобусних перевезень.

Захід відвідали заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач, Голова ДСБТ Євген Зборовський.

«Метою участі АсМАП України у сесії став пошук шляхів поліпшення комунікації між бізнесом пасажирських перевізників, компетентними органами та пасажиром. А результатом такого обговорення в новому форматі стало визначення основних ідей щодо механізмів та інструментів задоволення потреб як клієнтів послуг автобусних перевезень, так і їх надавачів – перевізників,– зазначив Петро Главацький.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis