Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Середа, 2 липня 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
02.07.2025 Болгарія. Перевезення товарів з високим фіскальним ризиком...    
02.07.2025 Польща. Тимчасово відновлено прикордонний контроль.
Починаючи з понеділка, 7 липня 202...
    
27.06.2025 Щодо запровадження температурних обмежень...    
27.06.2025 Система в’їзду/виїзду ЄС (ЕЕS) зараз не працює...    
20.06.2025 Туреччина. Стосовно завірення довіреностей на керування АТЗ ...    
20.06.2025 Звернення Ради та Ревізійної комісії АсМАП України до учасників Асоціації...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо внесення змін до Положення про медичний огляд водіїв транспортних засобів
 

На виконання рішень Конференції учасників АсМАП України Секретаріат спільно з Головою Регіональної Ради перевізників м.Києва В.І.Гриненком протягом тривалого часу ініціювали та відпрацьовували питання внесення змін до спільного наказу Міністерства охорони здоров»я і Міністерства внутрішніх справ «Про затвердження Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів» від 31.01.2013 року №65/80.

Зазначеним наказом визначалося, що водії, які виконують роботи з перевезення пасажирів та вантажів, підлягають періодичному медичному огляду один раз на рік.

Пропозиції Асоціації полягали у проведенні такого огляду один раз на п’ять років, що відповідає європейській практиці.

З цього приводу Асоціацією надавалися аргументи, розрахунки вартості для галузі, проведено цілу низку нарад, зокрема, на рівні заступників МОЗ.

Нарешті 10 травня поточного року прийнятий спільний наказ МОЗ і МВС України №875/387, яким і встановлена норма щодо періодичності проведення медичних оглядів водіїв, які виконують роботи з перевезення пасажирів та вантажів, один раз на п’ять років.

Це сприятиме економії часу і коштів перевізників і водіїв.

Додаток:
Наказ МОЗ і МВС №875/387від 10.05.2023р.

Департамент транспортної політики

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis