Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 3 березня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
01.03.2024 Туреччина. Продовження бездозвільного проїзду при двосторонніх та транзитних перевезеннях.    
27.02.2024 Узбекистан. Обмеження руху...    
26.02.2024 Щодо аудиту фінансово-господарської діяльності Асоціації...    
26.02.2024 Повторно!!
До уваги перевізників, які здійснюють транзитні перевезення територією Польщі...
    
21.02.2024 Туреччина - Іран: обов'язкове дотримання маршруту...    
20.02.2024 Щодо подання заявок до перерозподілу дозволів ЄКМТ!
В доповнення до інформації від 0...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Польща.
Щодо набуття чинності Закону щодо відряджених водіїв
 

  

Шановні перевізники!

28 липня 2023 року, Сейм Республіки Польща прийняв Закон про відрядження водіїв в автомобільному транспорті додається, який імплементує положення ЄС у польський правопорядок, становлячи ще одну частину елементів так званого Пакету мобільності I. 

Основним обов’язком автотранспортного оператора, який відряджає водія на територію Республіки Польща, буде (крім забезпечення відрядженого водія відповідними умовами праці) повідомлення про відрядження цього водія не пізніше, ніж на початку відрядження, за допомогою публічного інтерфейсу, підключеного до інформаційної системи внутрішнього ринку (IMI). Перевізник забезпечить наявність у водія під час розміщення певних документів у паперовій або електронній формі, що дозволить здійснювати контроль за дотриманням встановлених Законом вимог під час проведення придорожнього огляду. 

З метою контролю за достовірністю розміщення повідомлень компетентними державними органами держав-членів Закон передбачає використання Інформаційної системи внутрішнього ринку (IMI). 

 «система IMI», забезпечує співпрацю між органами державного управління держав-членів, які беруть участь у впровадженні правил ЄС. 

https://ec.europa.eu/internal_market/imi-net/contact/index_en.htm

Положення Закону (Розділ 4) також визначають обов’язки автоперевізників із третіх країн, які направляють водіїв на територію Республіки Польща, та відряджених водіїв. 

З метою належного та ефективного виконання положень Закону визначено санкції, що застосовуються контролюючими службами у разі порушення окремих положень Закону. 

Департамент транспортної політики

  

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis