Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 4 грудня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
04.12.2023 Щодо питання порушення режиму праці та відпочинку, яке виникло не з вини водіїв...    
01.12.2023 Щодо оприлюднення Протоколу 63 засідання Конкурсної комісії з розподілу дозволів ЄКМТ!...    
01.12.2023 Відбулися вибори Голови Ради регіону учасників АсМАП України Чернівецької області...    
30.11.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки товарів та вант...    
30.11.2023 Спеціальне навчання уповноважених з безпеки перевезень небезпечних вантажів (ADR)...    
28.11.2023 Перевізникам і водіям потрібен загальний калькулятор зарплати для відряджених водіїв...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо заходів задля врегулювання ситуації з блокадою польсько-українського кордону
 

Враховуючи звернення перевізників щодо роботи, проведеної Асоціацією щодо врегулювання ситуації з блокадою польсько-українського кордону, інформуємо, що 22 жовтня, отримавши неофіційну інформацію про можливе блокування кордону, перевізники-учасники АсМАП (у тому числі) поїхали до Люблінського воєводства, намагаючись вирішити питання безпосередньо з польськими перевізниками. Діалог результатів не дав.

26 жовтня АсМАП звернулася  до Міністерства розвитку громад та територій з повідомленням про можливий страйк, на що була отримана відповідь, що офіційна інформація від польської сторони відсутня.

З листопада знову звернулися до Міністерства з проханням прояснити ситуацію. Але, на жаль, польська сторона не надавала ніякої офіційної інформації про можливе блокування кордону.

6 листопада, коли і без офіційного повідомлення стало зрозуміло, що кордон все ж перекритий, незважаючи на незаконність цієї діяльності, АсМАП України терміново направила листи до Президента Європейської комісії (укр.), Президента України, Генерального секретаря IRU (укр.), Міністерства  закордонних справ України з вимогою сприяти у вирішенні питання розблокування польсько-українського кордону. «Жодних вимог до державних органів України страйкарі офіційно не передавали. Ми не ставимо під сумнів право польських міжнародних перевізників відстоювати свою позицію в межах діючого в Польщі законодавства. Але, у відповідності до міжнародних норм, будь-які дії чи акції протесту не мають перешкоджати свободі транзиту як основному принципу ГАТТ та Світової Організації Торгівлі, членами якої є наші країни. – йдеться у зверненні.

Розуміючи, що українські водії стали заручниками ситуації, Президент АсМАП Леонід Костюченко звернувся листом до Президента Польської Асоціації ZMPD з проханням звернутися до місцевих влад з вимогою надати гуманітарну допомогу заблокованим водіям: їжу, питну воду, забезпечити туалетами тощо.

Одночасно Асоціацією була знайдена можливість організувати видачу гарячого харчування водіям, які знаходяться у черзі до МПП Дорогуськ. Звичайно, це потребує додаткових коштів, але ми не можемо покинути наших людей напризволяще. Усі небайдужі можуть приєднатися до цієї акції, перерахувавши кошти на рахунок БФ «Свідомість», з яким співпрацює Асоціація. Реквізити тут

З 14 листопада представники секретаріату Асоціації на чолі з Президентом Леонідом Костюченко перебувають на території Польщі, де проводять зустрічі з представниками польських перевізників та місцевої влади, намагаючись донести позицію української сторони.

Сьогодні ведуться перемовини з юридичними компаніями, які працюють на території Польщі, щодо надання юридичної підтримки українським компаніям.

Робота триває. Про наступні кроки проінформуємо вас додатково.

 

 

.

 

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis