Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.12.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 26 лютого 2026 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
24.02.2026 ВАЖЛИВЕ ДОПОВНЕННЯ - Казахстан: електронна попередня інформація (ЕПІ) через TIR-EPD...    
24.02.2026 ВІРМЕНІЯ
Щодо сплати дорожнього податку під час виконання перевезень вантажів з викори...
    
24.02.2026 ЄКМТ 2026 перерозподіл: залишок не отриманих Євро-6 – 25, Євро-5 – 13 та прав роботи до Угорщ...    
23.02.2026 Засідання Групи з автомобільного транспорту ЄКМТ: що важливо знати міжнародним перевізникам    
23.02.2026 До уваги! Проекти договірних документів між перевізником та замовником перевезення (експедито...    
18.02.2026 Німеччина
Федеральне міністерство внутрішніх справ Німеччини офіційно підтвердило про...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо дозволів квоти 2024 року
 

Шановні учасники Асоціації!

У зв»язку із запитами, які надходять до Секретаріату АсМАП України від перевізників щодо наявності дозволів квоти 2024 року,  повідомляємо наступне.

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури здійснює обмін дозволами з іноземними країнами для можливості виконання перевезень вантажів у 2024 році.

Перш за все варто зауважити, що у 2024 році продовжує діяти Угода між Україною та Європейським Союзом про вантажні перевезення автомобільним транспортом (принаймні до 30 червня 2024 року), якою запроваджена лібералізація двосторонніх та транзитних перевезень. Для виконання перевезень в/з третіх країн  можна використовувати наявні дозволи квоти 2023 року, оскільки термін їх дії становить до 31 січня 2024 року, але до вказаної дати транспортні засоби мають покинути територію іноземної держави.

Виключення відноситься до дозволів Республіки Польща квоти 2022 року.  За рішенням Змішаної українсько – польської Комісії від 27.06.2023 року термін дії цих дозволів продовжено до 31 грудня 2023 року (інформація на сайті АсМАП/департамент транспортної політики від 29.06. та від 20.12.2023р.).

На 2024 рік, як і у поточному році, не здійснюватиметься обмін дозволами з Австрією, Бельгією, Італією та Нідерландами. Цю інформацію варто взяти до уваги перевізникам у разі наміру здійснювати перевезення в/з третіх країн.  

За інформацією Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури на сьогодні дозволи ряду країн передані до ДСБТ, з окремими ще ведуться перемовини. Зокрема, з Грузією щодо продовження                                 без дозвільного проїзду на 2024 рік.

 Головним у забезпеченні дозвільними  документами  є напрямок середньоазійських країн. Дозволи Азербайджану, Узбекистану знаходяться в дорозі, Киргизстану доставлені в Україну.

На сьогодні зрозуміло, що на станом на початок року в Україні будуть відсутні дозволи Казахстану, Таджикистану та Туркменістану, які ще не передані.  

При плануванні перевезень просимо переконатися у наявності необхідних дозволів у ПВД  на сайті ДСБТ.

Про подальший перебіг щодо наявності дозволів квоти 2024 року інформуватимемо додатково.

Департамент транспортної політики

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
https://stenaline.com/
https://www.nkcasmap.com.ua/
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis