Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Середа, 2 липня 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
27.06.2025 Щодо запровадження температурних обмежень...    
27.06.2025 Система в’їзду/виїзду ЄС (ЕЕS) зараз не працює...    
20.06.2025 Туреччина. Стосовно завірення довіреностей на керування АТЗ ...    
20.06.2025 Звернення Ради та Ревізійної комісії АсМАП України до учасників Асоціації...    
20.06.2025 Туреччина. Необхідні додаткові документи при першому в’їзді АТЗ або водія....    
12.06.2025 Щодо штрафів за порушення RMPD (gps- сигналу та технічних помилок). Заповнення гугл-форми.    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Фінляндія. Двотижневий страйк
 

Кілька профспілок фінських робітників оголосили політичні протести проти змін у трудовому законодавстві та правилах ринку праці, оголошених урядом. 

Страйки розпочалися у понеділок, 11 березня 2024 року, о 6:00 і закінчаться у понеділок, 25 березня 2024 року о 6:00 ранку. 

Профспілка працівників транспорту Фінляндії AKT оголосила про політичні страйки щодо стивідорної та субпідрядної роботи у всіх фінських портах.

Крім того, також постраждає робота Viking Line з обробки вантажів у портах Гельсінкі та Турку, оскільки трейлери (без вантажівки та водія) не можуть бути завантажені/розвантажені на/з кораблів, а також термінальні послуги на складах нафтової компанії Neste Oyj у Хаміні , Кемі, Коккола і Торніо.

Таким чином, через страйк вантажопотік через фінські порти як на експорт, так і на імпорт буде практично зупинений протягом двох тижнів з 11 по 24 березня. Це безпосередньо впливає на всі перевезення автотранспортом, що пов’язані із рухом через портову мережу.

З 11 по 24 березня також буде значно порушено перевезення вантажів залізничним транспортом.

Страйк також означатиме порушення розподілу рідкого палива.

Джерело: SKAL

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis