Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 15 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
05.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Одеса...    
05.07.2024 Румунія-Болгарія. Ремонт дороги біля ПП Джуржду-Русе....    
04.07.2024 Україна та Норвегія погодили можливість продовження перевезень без дозволів....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо заміни причепа, помилки у номері транспортного засобу при перевезенні товарів з використанням сервісу «єЧерга»
 

Шановні учасники Асоціації!

Як ми вже повідомляли (інформація Департаменту супроводження Конвенції МДП від 07.11.2023), помилки перевізників у номерах транспортних засобів (причепів), якими вивозяться товари з території України під митним контролем, призводять до виключення транспорту із «єЧерги», оскільки зміна даних щодо причепа із задекларованим товаром, як і заміна самого причепа, ані нормативно, ані технічно не передбачені.

Те саме стосується ситуації, коли після реєстрації в «єЧерзі» з об’єктивних причин відбулась заміна тягача одночасно з перевантаженням товару з дозволу митниці до іншого причепу. Тому необхідно звернути увагу, що в «єЧергу» потрібно ставити вже повністю новий транспортний засіб (з номерами нового тягача і  причепа) та не намагатись проїхати в пункт пропуску за першою реєстрацією в «єЧерзі» із застарілими даними.

На жаль, є випадок, коли неуважність перевізника та контролюючих органів на кордоні призвела до помилки, через яку, згідно з документами та записами у базах даних, був випущений за кордон транспортний засіб (причіп), в якому перевозились товари до їх перевантаження, хоч фактично цей причіп кордону не перетинав. Натомість в подальшому, під час вивезення інших товарів у причепі, який «документально» знаходиться за межами України, перевізнику було відмовлено в перетині кордону цим транспортним засобом.

Тому ще раз нагадуємо: якщо ви цінуєте свій час і не хочете його витрачати на розв’язання проблеми, просимо посилити увагу під час реєстрації та внесення до відповідних граф програми/додатку «єЧерга» даних, які стосуються належних вам або керованих вами транспортних засобів відповідно до фактичної ситуації.

Департамент супроводження Конвенції МДП.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis