Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 16 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
15.07.2024 Польща. Зміни в системі SENT з 1 січня 2025 року (доповнення до інформації від 26.04.2024 та ...    
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
05.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Одеса...    
05.07.2024 Румунія-Болгарія. Ремонт дороги біля ПП Джуржду-Русе....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Делегація АсМАП України взяла участь у засіданнях статутних органів IRU та робочих органів ЄЕК ООН
 

4-7 червня 2024 року у Женеві делегація АсМАП України на чолі з Президентом Асоціації Л. Костюченком взяла участь у засіданнях статутних органів IRU – Генеральної асамблеї, Ради з вантажного транспорту, Ради з пасажирського транспорту та Комітету IRU по зв’язках з країнами Євразії, а також у чергових сесіях Адміністративного комітету Конвенції МДП і Робочої групи з митних питань, пов’язаних із транспортом ЄЕК ООН (WP.30)

Комітет IRU по зв’язках з країнами Євразії розглянув розвиток системи МДП у країнах регіону, цифровізацію транспортних документів еCMR, еТІR, а також заслухав інформацію від асоціацій-членів про роботу з упровадження цих електронних документів.

Також делегації Молдови, Румунії та України поінформували Комітет про роботу щодо запровадження вантажних автотранспортних коридорів з пріоритетом для вантажівок, які використовують ТІR-ЕPD та систему МДП між Україною, Молдовою та Румунією, а також між Україною та Румунією.

Було розглянуто питання застосування навігаційних пломб при виконанні перевезень в Євразійському економічному союзі.

Рада IRU з вантажного транспорту і Рада IRU з пасажирського транспорту провели своє спільне засідання, на якому розглянули питання «Теорія та практика застосування штучного інтелекту в автомобільному транспорті» та заслухали доповіді компаній-розробників та перевізників, які застосовують штучний інтелект у своїй роботі.

На окремому засіданні Рада IRU з вантажного транспорту розглянула питання цифровізації транспортних документів eCMR, еТІR, заслухала інформацію асоціацій-членів про поточний стан розвитку ситуації в їхніх країнах та регіонах.

Генеральна асамблея IRU затвердила проект бюджету на 2024 рік, прийняла зміни до Конституції IRU, а також прийняла «Керівництво про відповідальне використання штучного інтелекту в галузі автомобільного транспорту».

Крім того Генеральна асамблея розглянула результати дослідження IRU щодо глобальної нестачі водіїв автомобільного транспорту «2023 Europe Freight Driver Shortage Report».

Президент АсМАП України Леонід Костюченко виступив на засіданні Генеральної асамблеї IRU і поінформував присутніх про поточний стан справ з нестачею водіїв в Україні, а також запропонував розглянути можливість збільшення терміну перебування для професійних водіїв до 150 днів за плаваючий період 180 днів, або видачу спеціальних «транспортних віз», які б дозволяли водіям перебувати до одного року у країнах із візовим режимом.

Крім того, Президент АсМАП України запропонував Генеральній асамблеї доручити секретаріату IRU розробити та направити до урядів країн-членів та міжнародних організацій, таких, як ЄЕК ООН, відповідні звернення щодо неприпустимості блокування міжнародних автотранспортних шляхів, транзитних коридорів, автомобільних пунктів пропуску та під’їзних шляхів до них будь-якими організаціями, об’єднаннями чи громадськими спілками.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis