Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 6 жовтня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
05.10.2024 Австрія: Ремонт дороги на Luegbrücke (автомагістраль A 13 Brenner)...    
05.10.2024 Данія. Перевірки перевізників кормів для тварин...    
03.10.2024 Польща. Щодо поширення системи Sent на всі товари....    
03.10.2024 Щодо проведення конкурсу ЄКМТ на 2025 рік...    
02.10.2024 6 перевізників відключено від Системи «ШЛЯХ» за системне порушення військовозобов’язаними пра...    
02.10.2024 Оновлення системи NCTS: поштовий індекс є обов'язковим у даних EORI    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Засідання Комісії IRU з митних питань
 

Делегація АсМАП України взяла участь у засіданні Комісії IRU з митних питань (CAD), присвяченому ключовим викликам і можливостям, з якими стикається автомобільний транспортний сектор.

Понад 70 членів і делегатів IRU з понад 30 країн зібралися в Ташкенті щоб обговорити тенденції у транспорті та логістиці, затримки на кордоні та переваги системи МДП для ланцюгів поставок.

Якщо раніше Центральна Азія була на периферії глобальної логістики, то зараз цей регіон знаходиться в центрі важливих транзитних і транспортних коридорів. Фактично, він повертається до свого стратегічного значення епохи стародавнього Шовкового шляху.

Але більшість країн регіону не мають доступу до моря і покладаються на безперебійний, стійкий автомобільний транспорт. Прибережні країни, у свою чергу, потребують більш ефективного переміщення товарів між своїми портами та внутрішніми кордонами.

Президент CAD Міхаела Хавелкова сказала: «Навіть 20 років тому дводенний час очікування на кордоні був понад норму. Зараз на деяких прикордонних переходах – щонайменше два тижні затримки. Нам слід краще використовувати переваги TIR та TIR-EPD, щоб визначити пріоритетність операцій TIR через зелені смуги, або шляхом інтеграції TIR у механізми управління кордоном, такі як електронні черги, для підвищення транзиту без шкоди для безпеки, – додала вона.

Ось чому зосередження на швидшому та ефективнішому перетині кордонів, зокрема в портах, на основі інструментів ООН, таких як TIR, є ключовим фактором гармонізації, безпеки та прозорості.

Президент IRU Раду Дінеску сказав: «Сьогодні TIR потрібний навіть більше, ніж 75 років тому, коли головною проблемою було забезпечення спрощення торгівлі та транзиту, зберігаючи при цьому безпеку та відповідність.  «Більш ефективне використання TIR є найбільш прагматичним рішенням щодо затримок і заторів на кордоні», – додав він.

Віцепрезидент АсМАП України Володимир Балін поділився з учасниками засідання інформацією про функціонування в Україні проєкту є-черга та про пріоритет у черзі для товарів, що переміщуються із застосуванням книжки МДП.

Члени CAD також розглянули різні події, що впливають на цифровізацію в певних країнах і регіонах. Вони погодили наступні кроки для просування eTIR уздовж пріоритетних коридорів.

Прийнята Робоча програма CAD на 2025 рік буде зосереджена на двох ключових сферах: ініціативах і проектах, спрямованих на зростання та підтримку цінності системи МДП для широкого кола учасників ланцюга поставок, і подальша цифровізація транспортних перевезень. 

***

Про CAD

CAD має на меті підвищити ефективність і безпеку перетину кордону, в тому числі за рахунок розширення використання та модернізації TIR. Комісія інформує партнерів про гнучкість і безпеку на кордонах, а також контролює законодавство про спрощення торгівлі.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis