Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.12.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 24 травня 2026 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
21.05.2026 В період з 25.05.2026 р. по 29.05.2026 р. розпочинає свою роботу ревізійна комісія АсМАП Укра...    
20.05.2026 Румунія: Rovinieta збільшується з 1 липня 2026 року...    
20.05.2026 Нідерланди змінюють систему стягнення плати за проїзд для вантажівок...    
20.05.2026 Польща: Кількість порушень транспортного законодавства стрімко зросли...    
19.05.2026 Нові правила ЄС щодо перевезення відходів...    
13.05.2026 Україна та Боснія і Герцеговина погодили «транспортний безвіз»...    
Авторизація
Логін
Пароль
 Реєструватися
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
10 перевізників-ліцензіатів відключено від ЄКІС за порушення правил перетину кордону
 

Шановні перевізники!

Комісія з питань припинення доступу ліцензіатів до ЄКІС Укртрансбезпеки на три місяці відключила 10 перевізників за системне порушення військовозобов’язаними правил перетину державного кордону.

Згідно із наказом припинено доступ до ЄКІС Укртрансбезпеки таким ліцензіатам:

ФОП Альохін Микола Сергійович
ФОП Бабей Іван Михайлович
ФОП Береславець Володимир Володимирович
ФОП Бужор Олексій Георгійович
ФОП Георгіца Артур Григорович
ФОП Костюк Костянтин Тимофійович
ФОП Кузьмічов Данило Сергійович
ФОП Нестеренко Віталій Євгенович
ФОП Рачковський Ігор Віталійович
ПП «АВТОКОМ ПЛЮС»

За матеріалами Державної прикордонної служби України, водії зазначених перевізників порушили терміни перебування закордоном.

 АсМАП України одночасно нагадує що у разі неповернення водія  радимо звернутися:

- до Національної поліції за місцем реєстрації компанії з коротким описом ситуації, аргументацією, що в  результаті неповернення водія транспортний засіб залишився за кордоном, компанії нанесені збитки. Бажано отримати вхідний номер такого звернення;

-  до ДСБТ ( на електронну адресу contact@dsbt.gov.ua) з аналогічним описом ситуації та доданням звернення до Національної поліції;

- копії звернень надіслати Асоціації (aircu@asmap.org.ua).

 У разі перевищення водієм  строків перебування за кордоном радимо:

- до закінчення встановленого терміну перебування водія повідомити ДСБТ про причини можливої його  затримки. Зокрема, з практики,  перевезення до Середньої Азії, особливо у зимовий період часто призводять до перевищення терміну перебування;

- після повернення водія надіслати ДСБТ документи, які підтверджують його повернення  в Україну: копії окремих сторінок  паспорта з відмітками органів прикордонного контролю;

-  копії повідомлень і документів надіслати Асоціації.

Проведення останнім часом засідань  комісій продемонструвало , що ряд перевізників не дотримуються  такого порядку дій , своєчасно не повідомляють ДСБТ про перевищення водієм  строків перебування за кордоном, або не повернення водія. В результаті чого такі компанії втратили доступ  до Єдиного комплексу інформаційних систем  Укртрансбезпеки на три місяці!!!

Ще раз попереджаємо, що дотримання вищенаведених  дій свідчитиме про те, що перевізник вживає усіх необхідних заходів і не сприяє водію у порушенні норм чинного законодавства.

Департамент транспортної політики.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
https://stenaline.com/
https://www.nkcasmap.com.ua/
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis