Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    13.12.2022 Поновлення послуги з надання гарантій Т1 для учасників АсМАП України    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 9 лютого 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
08.02.2023 Щодо необхідності оформлення екологічних сертифікатів для виконання перевезень по території д...    
06.02.2023 Щодо впровадження системи е-ТТН при внутрішніх вантажних перевезеннях...    
06.02.2023 Щодо здійснення перевезень вантажів в/з третіх країн з території Польщі...    
01.02.2023 До уваги перевізників-учасників системи МДП: електронний «eTIR Portal» запущено у роботу....    
27.01.2023 Щодо перевірки видалення транспортного засобу з ліцензійної справи...    
26.01.2023 Щодо дозволів Казахстану квоти 2023 року...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування

  Переваги членства в АсМАП України

  Система МДП – це єдина глобальна система митного транзиту, метою якої є максимальне спрощення перевезення товарів під митними печатками та пломбами в міжнародному сполученні та забезпечення необхідної митної безпеки й гарантії доставки товару до митниць призначення в країнах-учасницях Митної конвенції про міжнародне перевезення вантажів з використанням книжки МДП, 1975 року.

  Прийнявши рішення стати учасником Асоціації та користуватись системою МДП, Ви отримуєте наступні переваги:

  1. Можливість користуватись гарантією перед митними органами у встановленому розмірі при доставці товарів до митниць призначення без необхідності отримання жодних додаткових документів для кожного окремого перевезення. Розмір гарантійного покриття кожної книжки МДП залежить від країни, в якій вона використовується. Наприклад, в країнах Євросоюзу, Росії, Білорусі та Казахстані розмір покриття складає 60 000 євро, в Азербайджані, Боснії і Герцеговині, Вірменії, Киргизстані, Сербії, Ірані та Україні – 100 000 євро, в Балканських країнах та країнах Азії – 50 000 доларів США, в Швейцарії – 100 000 швейцарських франків. Тобто Гарантійна Асоціація в країні, територією якої здійснюється перевезення із застосуванням книжки МДП, виступає гарантом перед митними органами за сплату належних митних зборів і платежів у вищезазначених розмірах у разі недоставки товарів до митниць призначення. Таким чином, отримавши допуск до перевезень на умовах Конвенції МДП, 1975р. та здійснивши всі необхідні формальності при вступі до Асоціації, перевізник – користувач книжок МДП отримує право користуватись гарантією МДП в країнах-учасницях Конвенції. В даному разі відпадає потреба в оформлені інших заходів гарантування в країнах транзиту (фінансові гарантії, конвой, інші).

  2. Можливість використання нових інструментів МДП: iCarnet (гарантія на умовах Конвенції МДП перед митними органами на 100 000 євро при перевезенні товарів під митним контролем в межах території України), ваучер TIR+ (додаткова гарантія до книжки МДП на 100 000 євро), TIR-EPD (безкоштовна програма МСАТ для здійснення попереднього електронного інформування митних органів країн ввезення товару, без якої неможливо переміщувати товари як до країн ЄС, Євразійського Союзу так і до багатьох інших країн)

  3. Спрощення процедури контролю, уникнення необхідності обов’язкового проведення митного огляду під час перетину кордонів до товарів, що перевозяться із застосуванням процедури МДП. Конвенцією МДП, 1975 року, визначено, що товари, які перевозяться за процедурою МДП в опломбованих транспортних засобах (контейнерах), як правило, звільняються від митного огляду в митницях транзиту. Такий огляд може бути проведено тільки у виключних випадках, наприклад, за наявності точної інформації про переміщення товарів, заборонених до ввезення/вивезення, загрози контрабанди, вимог національної безпеки тощо.

  4. У разі переміщення через митний кордон України товарів, що переміщуються за процедурою МДП, їх митне оформлення здійснюється першочергово у спрощеному порядку (ст. 360 Митного кодексу України).
  Завдяки зусиллям Асоціації в пункті пропуску „Ягодин-Дорогуськ? Волинської митниці ДФС, на ділянці виїзд з України існує окремо виділена та позначена відповідними знаками смуга руху для переміщення транспортних засобів, що переміщують товари на умовах Конвенції МДП.

  5. Зважаючи на дворівневу систему допуску до процедури МДП та досить жорсткі вимоги, яким повинен відповідати претендент, учасники Асоціації користуються більшим ступенем довіри у митних органів та суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності.

  6. Можливість отримання консультацій з питань перевезення вантажів в міжнародному сполученні. В Секретаріаті АсМАП України функціонують 4 Департаменти, зокрема: Департамент супроводження Конвенції МДП, Департамент транспортної політики, Департамент економіки та фінансів, та Департамент організаційно-аналітичного забезпечення. За бажанням учасника Асоціації, фахівці зазначених Департаментів та інших підрозділів Секретаріату Асоціації можуть надати письмово або в телефонному режимі консультації з митних питань, питань застосування норм міжнародних угод та конвенцій, дозвільної системи, проблем господарсько-правого характеру тощо.

  7. Надання візової підтримки учасникам АсМАП України.

  8. Надання практичної допомоги учасникам Асоціації, в разі надходження повідомлення про порушення процедури МДП або отримання перевізником повідомлення або претензії митних органів.

  9. Надання юридичної допомоги в Україні та за її межами.

  10. Можливість отримання додаткової освіти або підвищення рівня своїх професійних знань в Навчально-консультаційному центрі, створеному при АсМАП України. Після завершення курсів слухачам видається диплом Академії МСАТ. На сьогоднішній день Навчально-консультаційний центр відіграє провідну роль у навчанні та підвищенні професійної кваліфікації персоналу транспортних операторів, що працюють по системі МДП, відповідно до умов, потреб і стандартів галузі, що постійно змінюються. Необхідно зазначити, що це єдина установа в Україні, яка пройшла акредитацію Академії МСАТ з підготовки менеджерів і фахівців національних та міжнародних перевезень. В НКЦ також можна придбати літературу щодо технічних вимог до транспортних засобів у країнах Європи, правил перетину кордону та процедур митного оформлення, правових основ міжнародного дорожнього руху і його особливостей в країнах Європи тощо.

  Це найголовніші переваги для учасників АсМАП України. Проте, ми впевнені, що кожен перевізник-учасник Асоціації зможе без вагань продовжити цей перелік на підставі власного досвіду.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis