Поставка напівпричепів Когель для учасників АсМАП

На 2013 рік було пролонговано дію спеціальної програми АсМАП та компанії «Kогель Україна» щодо оновлення рухомого складу перевізників. Вже третій рік поспіль наші учасники АсМАП мають можливість придбати нові сучасні напівпричепи за спеціальними умовами.

Головний козир спільної програми – можливість купити напівпричіп Kögel на 10% дешевше. За час, відколи ноу-хау почало працювати, українські перевізники досить активно включилися у цей процес. І на сьогодні, завдяки програмі, їхній автопарк поповнився на 177 одиниць техніки.

Цього року лінійка продукції Kögel поповнилася двома новими напівпричепами. Окрім тентового, учасники АсМАП можуть придбати також шторний напівпричіп з XL-сертифікатом та митним свідоцтвом, а також рефрижераторний напівпричіп.

Ознайомитись з пропозицією

В разі зацікавленості в поставці вказаної техніки просимо направити АсМАП заяву по формі, по зразку .

Для одержання додаткової інформації по комплектації, технічним характеристикам і умовам поставки просимо звертатись до ТОВ «Когель Україна».

Менеджер зі збуту
ТОВ «Когель Україна»
Микола Добачевський
Тел.м. +38 050 381-35-03
E-mail: mmd@koegel.ua
www.koegel.ua

та

Комерційний директор
ТОВ «Когель Україна»
Доброгорський Максим
Тел.м. +38 050 385 11 50
E-mail: mvd@koegel.ua
www.koegel.ua

Ви зможете придбати вказану техніку в лізинг, скориставшись пропозиціями наших партнерів, в тому числі ТОВ «УніКредит Лізинг»,  а також за рахунок кредитів банків та власних коштів.