Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Середа, 14 листопада 2018 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
13.11.2018 Щодо закінчення дозволів Чехії (універсальних і універсальних та треті країни) квоти 2018 рок...    
13.11.2018 Щодо закінчення дозволів Румунії (транзитних) квоти 2018 року!...    
13.11.2018 Щодо закінчення отриманих дозволів Нідерландів квоти 2018 року!...    
12.11.2018 Інформація щодо ефективності використання разових дозволів в І-ІІІ кварталі 2018 року!...    
12.11.2018 Навчально - консультаційний центр АсМАП України
ТОВ «I...
    
08.11.2018 Щодо закінчення дозволів Франції квоти 2018 року!...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
Німеччина. З 1 липня 2017 р. направлення перевізниками повідомлень про відрядження водіїв до Німеччини здійснюється виключно в електронному форматі (відповідно до німецького закону MiLoG)
 

Шановні перевізники!

Додатково до інформації Департаменту транспортної політики від 15.06.217 р., 13.01.2017 р. та 19.12.2017 р. повідомляємо наступне.

На виконання німецького закону про мінімальну заробітну плату MiLoG перехідний період, протягом якого існує можливість направляти факсимільні повідомлення про відрядження водіїв, направлених у рейс до Німеччини (за виключенням транзитних перевезень через Німеччину), завершується 30 червня 2017 року.

З 1 липня 2017 р. відповідний номер факсу більше не буде працювати, тому повідомлення про відрядження водіїв повинні бути зроблені в електронному форматі через портал Mindestlohn-Meldeportal.

Для того, щоб мати можливість електронного подання повідомлень, автотранспортній компанії необхідно зареєструватися на порталі Mindestlohn-Meldeportal (доступний англійською, німецькою та французькою мовами) за наступним посиланням.
https://www.meldeportal-mindestlohn.de/Meldeportal/form/display.do?%24context=C38817664422CF7AC366

З неофіційним перекладом Інструкції щодо реєстрації на порталі та керівництва по заповненню повідомлення стосовно роботи персоналу компанії, що здійснює діяльність у транспортній сфері (водіїв), можна ознайомитись тут.

Звертаємо увагу, що при оформленні електронного повідомлення з'явився новий розділ для заповнення інформації про місце в Німеччині, в якому зберігаються документи, які підтверджують виплату мінімальної зарплати водія (трудові договори, реєстри про відпрацьовані години, платіжні відомості, виписки про виплату заробітної плати водіям).

При цьому надається два варіанти на вибір:

  • або вказати в формулярі повідомлення точне місцезнаходження даних документів (адресу) безпосередньо в Німеччині,
  • або, якщо вищезазначені документи знаходяться в компанії в Україні, відзначити відповідне поле, чим саме підтвердити зобов'язання надати, у разі вимоги митної адміністрації Zoll, для перевірки документи на німецькій мові.

Приклад заповнення повідомлення представлений тут.

Щодо питань користування електронним порталом можна знайти інформацію в розділі «Питання та відповіді» / «Questions and answers» (англійською, німецькою та французькою мовами) за наступним посиланням.

Неофіційний переклад поширених запитань і відповідей на них доступний тут.

Також нагадуємо, що Центральний інформаційний підрозділ митниці Німеччини Zoll готовий відповісти на будь-які питання з приводу зобов'язань щодо співпраці, подачі повідомлень і ведення обліку, а також проконсультувати щодо інших зобов'язань відповідно до Закону про мінімальну заробітну плату, Закону про працівників, що відряджаються і Закону про надання тимчасових робітників, відповідно до яких німецька митна адміністрація несе відповідальність по контролю за їх дотриманням.

Гаряча лінія Zoll доступна з понеділка по п'ятницю, з 8:00 до 17:00: тел.: +49 (0) 351 / 448-34-530, факс: +49 (0) 351 / 448-34-590, e-mail: enquiries.english@zoll.de.

Інформаційний бюлетень з даної теми доступний тут.

Департамент транспортної політики АсМАП Ураїни

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis